Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

Sprzedaż detaliczna

Zbuduj nowy kanał sprzedaży

logo_detal.jpg

To produkt stworzony przez firmę Seetech z myślą o firmach mających w swojej działalności potrzebę sprzedaży detalicznej. Standardowe rozwiązania aplikacji Microsoft Dynamics NAV nie obsługują urządzeń fiskalnych. Podczas prowadzonych przez nas wdrożeń odkryliśmy zapotrzebowanie na zbudowanie modułu, który pozwoli uruchomić punkt sprzedaży detalicznej w firmie.

Innowacyjne rozwiązanie zaprojektowane zostało dla małych sieci detalicznych i pojedynczych punktów sprzedaży, z możliwością rozbudowania struktur wraz z rozwojem firmy. Moduł pozwala na spójne połączenie pracy systemu Microsoft Dynamics NAV z urządzeniami fiskalnymi. Wszelkie operacje sprzedażowe w momencie wprowadzenia do systemu są automatycznie przenoszone na drukarki fiskalne.

Wsparcie obsługi sprzedaży sklepowej modułem dodanym firmy Seetech, to również pełna kontrola nad operacjami wykonywanymi przez sprzedawców Państwa firmy w systemie. Od administratora systemu będą
zależeć uprawnienia nadane poszczególnym pracownikom. Może on rozszerzać bądź ograniczać możliwości
konkretnych sprzedawców placówek detalicznych do ingerowania w ceny sprzedaży, czy rabaty.

Sprzedawca korzystający z tego modułu, skanując kody kreskowe ma możliwość szybkiego wprowadzania
towarów do dokumentu sprzedaży (paragonu). Następnie może zamienić paragon fi skalny (również ten wystawiony wcześniej) na fakturę VAT, uzupełniając go o niezbędne dane. Moduł wspomaga także przyjmowanie zamówień od Klientów oraz szybkie rozliczenia punktu sprzedaży z dziennego obrotu.

Produkt współpracuje ze skanerem kodów kreskowych. Dzięki niemu użytkownik jest w stanie sprawdzić cenę
towaru, czy pobrać numery seryjne poszczególnych produktów. Na Państwa życzenie, rozwiązanie może
zostać wyposażone w Informator Produktowy, nazywany również asystentem sprzedawcy. Pomoże on wybrać produkty spełniające wymagania Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji.

modul_sprzedaz.jpg

Przykład ekranu sprzedawcy sklepowego. Uproszczony interfejs przystosowany do sprzedaży detalicznej minimalizuje ilość czynności wykonywanych przez sprzedawcę w systemie.

Łatwa integracja systemu Microsoft Dynamics NAV z urządzeniem fiskalnym Połącz w prosty sposób niezbędne urządzenia fiskalne z głównym systemem Twojej firmy.
Intuicyjna obsługa
procesów sprzedaży
detalicznej
Pracuj wydajniej dzięki wykorzystaniu intuicyjnego w obsłudze interfejsu sprzedawcy, ograniczającego do minimum zaangażowanie pracowników w obsługę procesów sprzedażowych.
Łatwa fiskalizacja sprzedaży Księguj i drukuj paragony fiskalne wykorzystując specjalnie do tego przygotowane rozwiązania modułu Sprzedaży Detalicznej.
Zamiana paragonu
fiskalnego na fakturę VAT
Zamieniaj w prosty sposób wystawione paragony na faktury VAT, uzupełniając brakujące dane Klienta.
Spójne i przejrzyste dane Monitoruj bieżącą sytuację w Twojej firmie dzięki w pełni spójnemu połączeniu sprzedaży detalicznej z podstawowym systemem Twojego przedsiębiorstwa.
Obsługa płatności
mieszanych
Korzystaj z możliwości realizowania występujących coraz częściej płatności mieszanych (płatności kartą-gotówką/ gotówką-rozliczeniem ratalnym)
 • Jesteś zainteresowany
  naszymi usługami?

  Prosimy o wypełnienie prostego formularza i podanie
  numeru telefonu lub adresu e-mail - niezwłocznie się
  z Państwem skontaktujemy.

  btn_formularz.jpg

 • Bądź na bieżąco!
  Dołącz do naszych subskrybentów. 

  Przekonaj się jakie to proste i wygodne. Otrzymasz
  najważniejsze informacje związane z Microsoft Dynamics
  NAV
  wdrażanym i serwisowanym przez Seetech.

  btn_zapisz_sie.jpg