Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

e-Communication Total Solution B2B / B2C / EDI

Zarządzaj sprzedażą przez Internet

To autorskie, najbardziej zaawansowane rozwiązanie firmy Seetech. Stanowi w pełni zintegrowany, dodatkowy moduł systemu Microsoft Dynamics NAV. Celem projektantów było stworzenie narzędzia pozwalającego na sprawne zarządzanie systemami B2B oraz B2C.

Platforma e-Commerce Microsoft Dynamics NAV to innowacyjny moduł, który pozwala na stworzenie dowolnej ilości serwisów e-commerce i zarządzanie nimi z jednego systemu. Opracowana funkcjonalność umożliwia uruchomienie m.in. platformy dla partnerów lub agentów handlowych, połączonej z nowoczesną aplikacją internetową przyjazną użytkownikom.

Zarówno partnerzy biznesowi, jak i agenci handlowi otrzymają dostęp przez Internet do opisów produktów,
zdjęć oraz cech specjalnych wprowadzanych przez centralę firmy. W razie wątpliwości agent handlowy będzie mógł sprawdzić te informacje szybko przez sieć. W efekcie osiągną Państwo lepszą obsługę sprzedaży i wyższą marżę. Zaletą systemu jest również pełna wielojęzyczność, można udostępnić go handlowcom w innych krajach. Nie trzeba modyfikować systemu, a wystarczy jedynie przetłumaczyć nazwy własne towarów.

Moduł pozwala także w łatwy sposób utworzyć zaawansowany sklep internetowy. Cechą wyróżniającą rozwiązania jest działanie sklepu w oparciu o rzeczywiste stany magazynowe oraz informacje produktowe pochodzące bezpośrednio z Microsoft Dynamics NAV. Nie dojdzie do sytuacji, gdy produkt będzie dostępny w sklepie internetowym, a fizycznie nie będzie go w magazynie. Pozwoli to na budowę zaufania i dobrej marki w Internecie.

Dostępne w serwisie wyszukiwarki usprawnią poszukiwania interesujących Klienta produktów. Będzie on mógł również porównywać towary znajdujące się w ofercie firmy. Serwis to także miejsce wymiany opinii o produktach, ułatwiające Klientowi podjęcie decyzji o zakupie. Moduł posiada również wbudowany system zarządzania treścią, pozwalający na elastyczne zmiany wyglądu sklepu internetowego.

Pomimo wysokiego zaawansowania e-Commerce Platform, projektantom Seetech udało się zachować przejrzystość interfejsu. Jedną z funkcjonalności jest ranking 10 najlepiej sprzedających się produktów.

Spójne i przejrzyste dane Dzięki w pełni spójnemu połączeniu Microsoft Dynamics NAV z serwisami internetowymi uzyskasz jednorodną informację prezentowaną klientom i agentom handlowym.
Ograniczenie kosztów
sprzedaży internetowej
Zredukuj liczbę osób zaangażowanych w obsługę sprzedaży internetowej poprzez eliminację powielania danych i ograniczenie nakładu pracy związanego z aktualizacją oferty handlowej.
Intuicyjna obsługa
aplikacji internetowej
Pracuj wydajniej dzięki wykorzystaniu intuicyjnego w obsłudze serwisu internetowego ograniczającego do minimum koszty szkoleń partnerów handlowych
Elektroniczny katalog
produktów
Zwiększ sprzedaż poprzez stały dostęp do profesjonalnie przygotowanej oferty produktowej dzięki czemu Twoi agenci handlowi oraz przedstawiciele zyskają nowe narzędzie prezentacji produktów.
Automatyczna obsługa
zamówień
Udostępnij możliwość łatwego wprowadzania zamówień i zapytań ofertowych Twoim klientom. Ogranicz koszty ich obsługi i zapewnij dostęp do informacji o stanie realizacji zamówień. Wyeliminuj błędy powstające podczas wielokrotnego wprowadzania danych i korzystaj z zaawansowanego systemu powiadomień mailowych.
Integracja z serwisami
aukcyjnymi i platformami
handlowymi
Rozwiń swoje możliwości sprzedażowe poprzez integrację modułu z serwisami aukcyjnymi oraz platformami sprzedażowymi. Ich obsługa jest w pełni zautomatyzowana i nie generuje dodatkowych kosztów. W przypadku braku integracji z wymaganym serwisem istnieje możliwość sprawnej implementacji dodatkowych mechanizmów.
Współdzielenie informacji
z klientami
Stały dostęp do dokumentów logistycznych, handlowych oraz informacji o płatnościach pozwoli na zacieśnienie relacji z klientami a jednocześnie na ograniczenie kosztów ich obsługi.
Łatwość dostosowania
do specyficznych potrzeb
Stwórz unikalny, indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb serwis internetowy unikając jednocześnie kosztów tworzenia go od podstaw. Nasze rozwiązanie pozwala na używanie sprawdzonej funkcjonalności poszerzonej o Twój projekt graficzny.
 • Jesteś zainteresowany
  naszymi usługami?

  Prosimy o wypełnienie prostego formularza i podanie
  numeru telefonu lub adresu e-mail - niezwłocznie się
  z Państwem skontaktujemy.

  btn_formularz.jpg

 • Bądź na bieżąco!
  Dołącz do naszych subskrybentów. 

  Przekonaj się jakie to proste i wygodne. Otrzymasz
  najważniejsze informacje związane z Microsoft Dynamics
  NAV
  wdrażanym i serwisowanym przez Seetech.

  btn_zapisz_sie.jpg