Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

Nasze zasady

Zasady, którymi kierujemy się w działaniu odzwierciedlają nasze zaangażowanie, wartości i cele - wysoką jakość usług oraz zadowolenie Klientów.

Jakość

W naszych wszystkich działaniach przestrzegamy najwyższych standardów jakościowych. Zdajemy sobie sprawę, że jakość dostarczanych przez nas rozwiązań oraz jakość świadczonych usług wdrożeniowych i powdrożeniowych wpływa na codzienną pracę naszych Klientów i możliwość realizacji przez nich celów biznesowych.

Współpraca

Naszym priorytetem jest budowanie długotrwałych relacji z naszymi Klientami oraz dostawcami. Wyznajemy zasadę, że Klient jest naszym partnerem, do którego podchodzimy z pełną uczciwością i zaangażowaniem w realizację wspólnych celów. Pamiętamy również, że nasz sukces jest możliwy dzięki współdziałaniu wyjątkowych ludzi, którzy tworzą zespół Seetech. Stwarzamy im szanse na podnoszenie kwalifikacji oraz pracę w przyjaznym, pełnym wzajemnego zrozumienia i szacunku środowisku.

Wiedza

Firmę tworzą ludzie. Wierzymy, że wysokie kompetencje naszych pracowników i współpracowników wpływają na jakość świadczonych przez nas usług. Aktywne uczestnictwo w programach partnerskich najbardziej rozwiniętych firm informatycznych na świecie, pozwala na swobodne korzystanie z zasobów wiedzy naszych partnerów biznesowych. Weryfikujemy posiadaną wiedzę poprzez uczestnictwo w programach certyfikacyjnych. Wyszkolenie i profesjonalizm naszych pracowników i współpracowników potwierdzają testy przeprowadzone przez niezależne centra egzaminacyjne.

Innowacyjność

Dokładamy wszelkich starań aby dostarczane przez nas rozwiązania były innowacyjne i nowoczesne. Uważamy, że jedynie takie rozwiązania wpłyną korzystnie na poprawę konkurencyjności naszych Klientów. Propagujemy również nowe modele funkcjonowania procesów biznesowych w przedsiębiorstwach naszych Klientów.

Rozwój

Nie stoimy w miejscu. Aby zaspokajać rosnące potrzeby naszych Klientów rozszerzamy gamę oferowanym produktów i usług. Doświadczeni pracownicy i współpracownicy pozwalają na realizację najbardziej skomplikowanych i złożonych projektów informatycznych. Obecnie firma Seetech prowadzi wiele projektów wdrożeniowych oraz realizuje umowy serwisu powdrożeniowego z przedsiębiorstwami będącymi liderami w reprezentowanych przez siebie branżach.

 • Jesteś zainteresowany
  naszymi usługami?

  Prosimy o wypełnienie prostego formularza i podanie
  numeru telefonu lub adresu e-mail - niezwłocznie się
  z Państwem skontaktujemy.

  btn_formularz.jpg

 • Bądź na bieżąco!
  Dołącz do naszych subskrybentów. 

  Przekonaj się jakie to proste i wygodne. Otrzymasz
  najważniejsze informacje związane z Microsoft Dynamics
  NAV
  wdrażanym i serwisowanym przez Seetech.

  btn_zapisz_sie.jpg