Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

Outsourcing IT - co to takiego?

Outsourcing IT polega na przejmowaniu części lub całości działalności Klienta w obszarze IT. Dzięki temu procesowi Klienci są w stanie skoncentrować się na swoim podstawowym biznesie, podwyższając tym samym swoją przewagę konkurencyjną. Seetech wykorzystując efekt skali umożliwia Klientom zoptymalizowanie swoich kosztów operacyjnych przy jednoczesnym podwyższeniu jakości usług informatycznych.

Outsourcing IT jako długotrwały proces

Mamy świadomość, że nasi Klienci oczekują zarówno standardowych i sprawdzonych rozwiązań, a jednocześnie potrzebują elastyczności i innowacyjności nawet wtedy, gdy nie jest to zawarte w umowie. Wdrożenie outsourcingu w organizacji nieraz przysparza kłopotów nie tylko we właściwej fazie transformacji, ale także już na etapie operacyjnym. Dlatego bardzo ważnym elementem w momencie rozpoczęcia procesu outsourcingu jest jego staranne zaplanowanie i upewnienie się, że zakres usług jest jasny i przejrzysty. Dzięki właściwym analizom, jesteśmy jednak w stanie zrozumieć Państwa problemy, skoncentrować się na ich rozwiązaniu i zapobiegać ich powstawaniu w przyszłości.

Niezawodne partnerstwo

Na polskim rynku istnieją dziesiątki większych i mniejszych dostawców usług IT. Pozornie wszyscy z nich są podobni, jednak niewielu jest partnerów zapewniających zarówno profesjonalizm wielkiej korporacji, jak i elastyczność oraz szybkość działania mniejszej firmy. Jednym z nich jest Seetech. Jeśli szukają Państwo odpowiedniej firmy, która wprowadzi Państwa organizację w świat outsourcingu - Seetech będzie najlepszym wyborem.

Stawiamy na długoterminową współpracę

Z pojęciem outsourcingu mamy do czynienia dopiero od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, przez co możemy przyjąć, że wciąż są to dopiero jego początki. Firmy stale zadają sobie pytanie, czy obszary IT mają być zarządzane wewnętrznie, wewnętrznie z wykorzystaniem zasobów zewnętrznych, czy przejść na outsourcing. Seetech zawsze stawia na długoterminowe partnerstwo z Klientami. Jeśli jest potrzeba, aby realizować proces outsourcingu etapami, nie ma z tym najmniejszego problemu. Długoterminowe partnerstwo może prawidłowo funkcjonować dopiero wtedy, gdy obie strony ściśle ze sobą współpracują.

 • Jesteś zainteresowany
  naszymi usługami?

  Prosimy o wypełnienie prostego formularza i podanie
  numeru telefonu lub adresu e-mail - niezwłocznie się
  z Państwem skontaktujemy.

  btn_formularz.jpg

 • Bądź na bieżąco!
  Dołącz do naszych subskrybentów. 

  Przekonaj się jakie to proste i wygodne. Otrzymasz
  najważniejsze informacje związane z Microsoft Dynamics
  NAV
  wdrażanym i serwisowanym przez Seetech.

  btn_zapisz_sie.jpg