Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

Dlaczego SEETECH

efektywnosc.jpg

Wzrost efektywności
Dzięki doświadczonej kadrze i pełnemu zaangażowaniu się we wszystkie prowadzone projekty wdrożeniowe zaproponujemy zastosowanie rozwiązań i procedur, które przyspieszą i zoptymalizują procesy zachodzące w Państwa firmie, ograniczymy popełniane błędy i wyeliminujemy wielokrotne wprowadzanie danych. Sprawimy, że podejmowanie codziennych decyzji będzie proste jak nigdy dotąd.

osczednosc.jpg Ograniczenie kosztów
Wdrożenie oprogramowania Microsoft Dynamics NAV w Państwa przedsiębiorstwie przyniesie wymierne korzyści kosztowe. Pozwoli na automatyzację procesów zachodzących w Państwa firmach oraz na przesunięcie pracowników oraz zasobów w stronę działów związanych z obsługą klienta. Profesjonalnie wdrozony system ujprości procedury kontrolne i weryfikację informacji, przyspieszając jej obieg i dostępność.
reagowanie.jpg Szybkie reagowanie
Wiemy jak istotną rolę w prowadzeniu firmy odgrywa czas. Dlatego zawsze priorytetowo traktujemy wsparcie serwisowe udzielane naszym klientom. W ramach prowadzonego serwisu powdrożeniowego zapewniamy ciągłą prace wdrożonego systemu jak również dbamy o jego zgodność z bieżącym stanem prawnym poprzez instalowanie aktualizacji dostarczonych przez producenta oraz aktywnie uczestniczymy w ciągłym procesie przystosowywania systemu do zmieniających się warunków biznesowych.
dopasowanie.jpg Dopasowanie do potrzeb
Podobnie jak duże przedsiębiorstwa również małe firmy potrzebują wielu zaawansowanych funkcjonalności do obsługi procesów biznesowych. Nasza firma dostosuje system do Państwa potrzeb. Zadbamy także o to, by każda z opcji, które Państwo otrzymają była w firmie niezbędna i używana na co dzień. Pozwoli to na optymalizację kosztów wdrożenia i obsługi oprogramowania.
cena.jpg Konkurencyjna cena
Jesteśmy konkurencyjni cenowo w stosunku do oferty innych partnerów wdrożeniowych i serwisowych systemów ERP. Dodatkowo, stosowana przez nas procedura wdrożeniowa oraz nasze bogate doświadczanie pozwala na szybkie i bezproblemowe uruchomienie systemu ograniczając do minimum związane z tym koszty.
 • Jesteś zainteresowany
  naszymi usługami?

  Prosimy o wypełnienie prostego formularza i podanie
  numeru telefonu lub adresu e-mail - niezwłocznie się
  z Państwem skontaktujemy.

  btn_formularz.jpg

 • Bądź na bieżąco!
  Dołącz do naszych subskrybentów. 

  Przekonaj się jakie to proste i wygodne. Otrzymasz
  najważniejsze informacje związane z Microsoft Dynamics
  NAV
  wdrażanym i serwisowanym przez Seetech.

  btn_zapisz_sie.jpg