Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

O nas

Jesteśmy wieloletnim i uznanym partnerem firmy Microsoft, funkcjonującym na rynku informatycznym od 1996 roku. Specjalizujemy się w wykorzystywaniu informatyki w biznesie. Nasz zespół tworzą doświadczeni konsultanci, eksperci w dziedzinie konsultingu IT oraz programowania, których umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty.

Od kilkunastu lat dzielimy się swoją wiedzą i produktami z klientami funkcjonującymi w wielu branżach. Pomagamy rozwijać się małym i średnim przedsiębiorstwom. Dbamy również o własny rozwój. Stale udoskonalamy nasze rozwiązania i tworzymy nowe produkty.

Naszą pracę doceniają zarówno Klienci jak i partnerzy biznesowi. W roku 2007 otrzymaliśmy od firmy Microsoft tytuł Gold Certified Partner. Osiągnęliśmy to dzięki profesjonalizmowi naszych konsultantów i wysokim kwalifikacjom programistów. Na rynku wyróżnia nas także szybka i kompletna obsługa powdrożeniowa, z czego jesteśmy dumni.

Silna marka jaką zbudowaliśmy pozwoliła nam rozszerzyć działalność firmy na całą Polskę. Współpracujemy również z innymi partnerami Microsoft na terenie Niemiec i Danii.

 • Jesteś zainteresowany
  naszymi usługami?

  Prosimy o wypełnienie prostego formularza i podanie
  numeru telefonu lub adresu e-mail - niezwłocznie się
  z Państwem skontaktujemy.

  btn_formularz.jpg

 • Bądź na bieżąco!
  Dołącz do naszych subskrybentów. 

  Przekonaj się jakie to proste i wygodne. Otrzymasz
  najważniejsze informacje związane z Microsoft Dynamics
  NAV
  wdrażanym i serwisowanym przez Seetech.

  btn_zapisz_sie.jpg