Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

Historia

Działalność spółki została zainicjowana w 1996 roku pod nazwą Instalacje Elektroniczne s.c. Głównym profilem działalności firmy była obsługa informatyczna małych firm oraz dostawa sprzętu IT. Po zmianach właścicielskich w 1998 roku, wyłącznymi właścicielami spółki stali się Panowie Tomasz Wiśniewski i Piotr Wiśniewski, sytuacja ta pozostaje niezmieniona po dzień dzisiejszy.

Spółka od początku swojej działalności rozwijała się bardzo dynamicznie, pozyskując nowych klientów oraz precyzując ofertę skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw. Pracownicy firmy poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach prowadzonych przez dystrybutorów i producentów rozwiązań IT znajdujących się w ofercie spółki, pozyskali nowe kompetencje umożliwiające firmie oferowanie na rynku coraz bardziej zaawansowanych usług.

W 2005 roku spółka zmieniła nazwę na Seetech s.c., uznając, iż taka forma bardziej odpowiada profilowi jej działalności oraz dzięki swojej unikalności, pozwoli na inwestowanie w markę Seetech. Bardzo dobre kontakty z klientami oraz dogłębne poznanie ich potrzeb zaowocowało powstaniem nowego działu - wdrożeń Microsoft Dynamics NAV (dawniej Microsoft Business Solutions Navision), który od początku swojej działalności postawił sobie za cel świadczenie usług wysokiej jakości przy uwzględnieniu szczegółowo poznanych, indywidualnych potrzeb każdego z klientów.

Pierwsze wdrożenia oraz pozyskanie nowych kompetencji doprowadziło w rezultacie do uzyskania unikalnej kompetencji - Microsoft Business Solutions oraz przyznania spółce prestiżowego tytułu Microsoft Gold Certified Partner.

Przeprowadzenie inwestycji związanej z budową nowej siedziby, zlokalizowanej przy ul. Modrej 9 A w Szczecinie i przeniesienie do niej firmy pozwoliło na polepszenie warunków pracy zespołu oraz zaowocowało dalszym rozwojem działalności spółki.

W 2010 roku właściciele ze względu na wyniki finansowe oraz poziom uzyskiwanych przez firmę obrotów, podjęli decyzję o przeprowadzeniu procedury zmiany formy prawnej prowadzonej działalności. Aktualnie spółka działa w formie spółki komandytowej, w której komplementariuszem jest spółka z ograniczoną odpowiedzialności Seetech Sp. z o.o.. Komandytariuszami spółki pozostali Panowie Tomasz i Piotr Wiśniewscy.

Historia spółki pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość, a jej harmonijny i stabilny rozwój jest pozytywnie odbierany przez dostawców, współpracowników oraz istniejących klientów.

Najważniejsze fakty:

  1996 (01.06.1996) rozpoczęcie działalności pod nazwą Instalacje Elektroniczne s.c.
  1998 (30.06.1998) zmiany właścicielskie w spółce Instalacje Elektroniczne s.c.
  2005 (18.04.2005) zmiana nazwy na Seetech s.c.
  2006 powstanie działu wdrożeń systemu zintegrowanego Microsoft Dynamics NAV
(dawniej Microsoft Business Solutions Navision)
  2007 (27.03.2007) spółka przeprowadza się do nowej siedziby przy ulicy Modrej 9 A w Szczecinie
  2007 spółka otrzymała elitarny tytuł prestiżowy tytuł Microsoft Gold Certified Partner
(kompetencja Microsoft Business Solutions z zakresu Microsoft Dynamics NAV)
  2010 (29.10.2010) zmiana formy prawnej spółki na Seetech Sp. z o.o. Sp. k.
 • Jesteś zainteresowany
  naszymi usługami?

  Prosimy o wypełnienie prostego formularza i podanie
  numeru telefonu lub adresu e-mail - niezwłocznie się
  z Państwem skontaktujemy.

  btn_formularz.jpg

 • Bądź na bieżąco!
  Dołącz do naszych subskrybentów. 

  Przekonaj się jakie to proste i wygodne. Otrzymasz
  najważniejsze informacje związane z Microsoft Dynamics
  NAV
  wdrażanym i serwisowanym przez Seetech.

  btn_zapisz_sie.jpg