Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

Moduły własne Seetech

Bazując na doświadczeniach i sugestiach naszych klientów, stworzyliśmy dodatkowe funkcjonalności, ściśle zintegrowane z oprogramowaniem Microsoft Dynamics NAV. Dzięki nim system może działać w Państwa firmie jeszcze sprawniej.

e-Communication Total Solution
B2B / B2C / EDI
  Sprzedaż
detaliczna

Ułatwia automatyzację współpracy pomiędzy partnerami biznesowymi. Umożliwia inteligentne udostępnienie naszych danych sprzedażowych partnerom handlowym lub zatrudnianym agentom. Daje możliwość łatwego korzystania z danych przez Internet (serwis www). System pozwala również na szybkie przygotowanie i uruchomienie sklepu internetowego w pełni zintegrowanego z systemem Microsoft Dynamics NAV. czytaj więcej »

 

Wzbogaca funkcje systemu Microsoft Dynamics NAV o obsługę sprzedaży detalicznej. To system współpracujący z urządzeniami fiskalnymi i skanerem kodów kreskowych. Stworzony z myślą o małych sieciach detalicznych i pojedynczych punktach sprzedaży. Rozwiązanie może zostać wyposażone w Informator Produktowy, nazywany asystentem sprzedawcy, który wyszuka produkty spełniające wymagania Klienta. czytaj więcej »

     
Banki
Online
  Dokumenty
magazynowe
Moduł służący do automatycznej, dwukierunkowej komunikacji z bankiem. Jego unikalną cechą jest samouczenie się. Zapamiętuje dane o używanych przez kontrahentów numerach kont bankowych po jednokrotnym ich wpisaniu. Przy kolejnych operacjach łączy numery kont z zobowiązaniami i należnościami. Sam rozlicza wszystkie operacje bankowe, oszczędzając czas działu finansów i księgowości. czytaj więcej »   Rozwiązanie ułatwiające obsługę dokumentacji magazynowej. Dzięki temu modułowi zyskują Państwo możliwość tworzenia dowolnych szablonów dokumentów używanych w obiegu magazynowym, ich rejestrowania, księgowania oraz drukowania. Funkcjonalność maksymalnie uprości tworzenie dokumentacji i zminimalizuje zaangażowanie pracowników w obsługę ewidencji magazynowej. czytaj więcej »
 • Jesteś zainteresowany
  naszymi usługami?

  Prosimy o wypełnienie prostego formularza i podanie
  numeru telefonu lub adresu e-mail - niezwłocznie się
  z Państwem skontaktujemy.

  btn_formularz.jpg

 • Bądź na bieżąco!
  Dołącz do naszych subskrybentów. 

  Przekonaj się jakie to proste i wygodne. Otrzymasz
  najważniejsze informacje związane z Microsoft Dynamics
  NAV
  wdrażanym i serwisowanym przez Seetech.

  btn_zapisz_sie.jpg