Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

Dokumenty magazynowe

Zarządzaj swoim magazynem

logo_dokumenty.jpg

To autorskie rozwiązanie firmy Seetech rozwinie funkcjonalność gospodarki magazynowej systemu Microsoft Dynamics NAV. Moduł umożliwi przygotowanie szablonów dokumentów magazynowych dla Państwa firmy i rejestrację ich w systemie.

Moduł Dokumenty Magazynowe jest w pełni zintegrowany z systemem Microsoft Dynamics NAV. Oznacza to, że jeżeli zakupią Państwo licencję na używanie naszego rozwiązania, funkcjonalności obecnie stosowanego systemu zostaną rozwinięte o możliwość prowadzenia elektronicznej ewidencji magazynowej. Wiąże się to m.in. z efektywniejszym wykorzystaniem pracowników.

Celem modułu jest maksymalne uproszczenie tworzenia dokumentacji i zminimalizowanie zaangażowania
pracowników w obsługę ewidencji magazynowej. Przedstawione rozwiązanie pozwala na przechowywanie
zaksięgowanych dokumentów magazynowych w sposób analogiczny do innych dokumentów systemu Microsoft Dynamics NAV. Dzięki zastosowaniu szablonowej budowy, uprawnieni użytkownicy mogą dowolnie definiować nieograniczoną ilość dokumentów niezbędnych w codziennej działalności firmy.

Wszystkie dokumenty (RW, PW, MM, itp.) wystawione za pomocą modułu są automatycznie zapisywane w systemie. Użytkownicy mogą w dowolnym czasie powrócić do wystawionego wcześniej dokumentu, zapoznać się z jego szczegółami i ponownie go wydrukować. Tylko od Państwa wymogów zależy ilość i rodzaj zdefiniowanych dokumentów oraz sposób ich zapisywania na kontach księgowych i magazynowych. Moduł  dodany Dokumenty Magazynowe to również ułatwienie pozwalające na prowadzenie elektronicznej wymiany danych ze stałymi kontrahentami przedsiębiorstwa.

Wybierając Dokumenty Magazynowe zyskają Państwo nowoczesne rozwiązanie pozwalające na monitorowanie stanów magazynowych. Historia przechowywania towarów będzie dostępna w systemie Microsoft Dynamics NAV. Dzięki temu uprawnieni pracownicy z określonych działów firmy będą mogli śledzić na bieżąco informacje
o dostępności towarów.

modul_magazyn.jpg

Przykład Dokumentu Magazynowego, dodanego przez firmę Seetech do systemu Microsoft Dynamics NAV.
Dzięki sugestiom i doświadczeniom Klientów firmy, Seetech opracował czytelny interfejs umożliwiający
intuicyjną obsługę.

Przejrzystość procesów Uprość zarządzanie gospodarką magazynową, wykorzystując łatwe w obsłudze
i interpretacji Dokumenty Magazynowe.
Łatwe definiowanie
niezbędnych dokumentów magazynowych
Twórz w prosty sposób szablony nowych dokumentów magazynowych niezbędnych w obrocie magazynowym Twojej firmy.
Zwiększenie wydajności Pracuj wydajniej dzięki wykorzystaniu intuicyjnych w obsłudze dokumentów, skracających do minimum zaangażowanie pracowników w ich przygotowanie.
Bieżący dostęp i kontrola informacji Korzystaj z zaksięgowanych dokumentów magazynowych, uzyskując bieżący dostęp do zawartych w nich informacji.
Obsługa wypożyczeń
i zwrotów z wypożyczeń
Zarządzaj w prosty sposób wypożyczeniami i zwrotami z wypożyczeń Twoich zapasów. Kontroluj i rejestruj wszystkie ruchy za pośrednictwem dedykowanych dokumentów magazynowych.
 • Jesteś zainteresowany
  naszymi usługami?

  Prosimy o wypełnienie prostego formularza i podanie
  numeru telefonu lub adresu e-mail - niezwłocznie się
  z Państwem skontaktujemy.

  btn_formularz.jpg

 • Bądź na bieżąco!
  Dołącz do naszych subskrybentów. 

  Przekonaj się jakie to proste i wygodne. Otrzymasz
  najważniejsze informacje związane z Microsoft Dynamics
  NAV
  wdrażanym i serwisowanym przez Seetech.

  btn_zapisz_sie.jpg