Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

Online banking

Zarządzaj płatnościami

logo_banki.jpg

To autorskie rozwiązanie firmy Seetech automatyzujące obsługę operacji bankowych. Moduł umożliwia dwukierunkową, elektroniczną wymianę danych pomiędzy systemem Microsoft Dynamics NAV a większością systemów bankowych dostępnych na rynku.

Funkcjonalność modułu skierowana jest przede wszystkim do działów księgowo - finansowych zajmujących się obsługą operacji bankowych. Głównym założeniem rozwiązania jest maksymalne uproszczenie i skrócenie czasu pracy przy zarządzaniu płatnościami oraz ograniczenie błędów podczas ręcznego wpisywania przelewów i wyciągów bankowych.

Moduł jest inteligentny - automatycznie pobiera informacje o przelewach wejściowych i wyjściowych, wprowadza je do systemu Microsoft Dynamics NAV. Sam się uczy - na podstawie wcześniejszych operacji bankowych zapamiętuje dane kontrahentów.

Każdy z typów operacji może zostać nazwany i wprowadzony do słownika określeń przelewów bankowych. Moduł rozpozna dany typ operacji bankowych (takich jak, prowizje bankowe, zapłaty kartą kredytową, opłaty za prowadzenie rachunku) podczas przetwarzania wyciągów bankowych. Następnie dopasuje je do odpowiednich schematów operacji księgowych i zaproponuje odpowiednią dekretację. Ponadto użytkownik modułu ma możliwość samodzielnego dopisania nowych typów szablonów do wcześniej zdefiniowanej listy operacji bankowych. Dzięki elastycznej konfiguracji użytkownik może dostosować moduł do swoich indywidualnych potrzeb.

Banki Online współpracują z większością banków funkcjonujących na europejskim rynku bankowym. Moduł posiada również możliwość dostosowania do nietypowych formatów plików używanych przez inne instytucje
finansowe. Dodatkową zaletą naszego systemu jest możliwość sprawdzenia, czy istnieją zaległe płatności, by zasugerować je do przelewów wychodzących. Moduł rozszerza standardową funkcjonalność systemu, która
opiera się na wprowadzonych informacjach o rozrachunkach z dostawcami oraz zarejestrowanymi operacjami bankowymi o dodatkowe informacje dostępne w module Banki Online. Dzięki temu operacja wskazana w przesłanych do banku i oczekujących na realizację przelewach nie będzie ponownie sugerowana do zapłaty. Pozwoli to na wyeliminowanie wielokrotnych zapłat za te same faktury.

modul_banki.jpg

Przykład modułu Banki Online. Przejrzysty interfejs wymaga od użytkownika jednokrotnego wpisania danych w odpowiednie rubryki. Przy kolejnych przelewach system uzupełni je automatycznie.

Wzrost wydajności
pracy
Przyspiesz i zoptymalizuj księgowanie zapłat i wpłat otrzymywanych przez Twoją
firmę. Zaoszczędzony czas przeznacz na swoją podstawową działalność
Automatyzacja współpracy
z bankami
Pobieraj automatycznie wyciągi z banku i księguj je na wcześniej zdefiniowanych kontach według zdefiniowanych schematów.
Standaryzacja płatności Pracuj wydajniej dzięki mechanizmowi automatycznego generowania propozycji
płatności dla dostawców.
Optymalizacja przepływów
pieniężnych
Korzystaj z bieżącej informacji o stanie Twoich rachunków bankowych dla skutecznego planowania swoich przepływów pieniężnych.
Łatwość wprowadzania
zmian
Nie bądź zależny od instytucji finansowej. Łatwość dostosowania naszego modułu do obsługi innego banku daje Ci swobodę wyboru.
 • Jesteś zainteresowany
  naszymi usługami?

  Prosimy o wypełnienie prostego formularza i podanie
  numeru telefonu lub adresu e-mail - niezwłocznie się
  z Państwem skontaktujemy.

  btn_formularz.jpg

 • Bądź na bieżąco!
  Dołącz do naszych subskrybentów. 

  Przekonaj się jakie to proste i wygodne. Otrzymasz
  najważniejsze informacje związane z Microsoft Dynamics
  NAV
  wdrażanym i serwisowanym przez Seetech.

  btn_zapisz_sie.jpg